Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4może "50 autobusów" ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro i tak już płace za budowę świątyni opatrzności, lekcje religii, seminaria, pensje kapelanów. To co to jest te 16 autobusów jeżdżące za prezydentem? Prezydent to prezydent nie powinien przemawiać do pustych sal tak jak Ziobro. Bo inaczej to byłaby ujma dla Prestiżu Polski. Putin nie tylu swoich...
Skoro i tak już płace za budowę świątyni opatrzności, lekcje religii, seminaria, pensje kapelanów. To co to jest te 16 autobusów jeżdżące za prezydentem? Prezydent to prezydent nie powinien przemawiać do pustych sal tak jak Ziobro. Bo inaczej to byłaby ujma dla Prestiżu Polski. Putin nie tylu swoich zwolenników wozi i nikt nic nie mówi. Ktokolwiek zostanie prezydentem Polski też będzie to robił.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
50 milionów tyle mniej więcej na swoje kampanie wydadzą kandydaci na Prezydenta - to jest największa wiocha!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Stalin jak wyjeżdżał z Kremla ,to jechało 19 limuzyn i nie wiadomo było w której się znajduje ......
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane