Reklama
Reklama

Komentarze

8
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Kościół potrafią utrzymywać z podatków a telewizji polskiej nie potrafią! Na wydatki państwa na kościół powinna być taka opłata jak za telewizje. I niech sobie wierni opłacają. A za to byliby opłacani kapelanie wojskowi, szpitalni, nauczyciele religii, remonty kościółków, budowa świątyni opatrzności...

Kościół potrafią utrzymywać z podatków a telewizji polskiej nie potrafią! Na wydatki państwa na kościół powinna być taka opłata jak za telewizje. I niech sobie wierni opłacają. A za to byliby opłacani kapelanie wojskowi, szpitalni, nauczyciele religii, remonty kościółków, budowa świątyni opatrzności. A jeśli ludzie nie chcieliby płacić to kler by nie dostawał.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Programy misyjne typu "Rolnik szuka żony" kosztują.

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

wg prawa płacisz nie za posiadany odbiornik tylko za możliwość odbioru programu/ów i nie jest to żaden polski wymysł, co nie znaczy, że jest to co najmniej sprawa dyskusyjna!

0

Zglos komentarz

L
lukashgl 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

yhy fajnie mam tv mam lapka na ktorym teraz pisze i ze co przjdzie 70letni listonosz(bo moj na tyle wyglada) powie ze mam t v i bedae placil ? potrzebuje 7 ekranow do pracy i c**j pe**lom w...

yhy fajnie mam tv mam lapka na ktorym teraz pisze i ze co przjdzie 70letni listonosz(bo moj na tyle wyglada) powie ze mam t v i bedae placil ? potrzebuje 7 ekranow do pracy i c**j pe**lom w d**e nie mam czasu ta tv czasami wioch itp dla relaxu.... potem co mam po sadach biegac?

0

Zglos komentarz

R
RONIN_2007 😏 Szyderca
11 lat temu

alinek,to nie jest tlumaczenie.Nie bede płacił za ,,mozliwosci"Idąc ulicą dz***a też powie że mam zaplacic za możliwośc skorzystania.Nie i jeszcze raz nie.To jest szukanie bocznej furtki.Pomine poziom tejmisji publicznej.

0

Zglos komentarz

E
eddek27 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Skoro to telewizja publiczna to co tam robią reklamy??

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Pozwalają dorobić biednej Telewizji Polskiej... ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Jakoś TRWAM sobie daje rade bez reklam :)

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

To ja założę firmę wybijającą ludziom zęby za pieniądze. Nieważne, że nikt nie skorzysta, ale wszyscy będą musieli mi płacić, bo przecież mogą, nieważne czy chcą korzystać czy nie.

0

Zglos komentarz

K
kubek4a7 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wystarczy ustalić abonament za 5zł i większość zapłaci.

0

Zglos komentarz

Reklama