Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4On ma hasło "zgoda i ...." - więc podpisuje wszystkie ustawy jakie otrzymał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Nas nikt nie zakrzyczy, to my mamy rację!"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wycofaj sobie wiochę i inne portale o 5 lat do tyłu i porównaj komentarze. Dostało się poniektórym po kieszeni i WRESZCIE zmądrzeli! Albo najlepsze (moim zdaniem) jest stwierdzenie "nie pójdę, bo...". Jeśli myślisz, że Ci co przy korycie już się wreszcie nażarli, i będą od teraz lepsi, to...
Wycofaj sobie wiochę i inne portale o 5 lat do tyłu i porównaj komentarze. Dostało się poniektórym po kieszeni i WRESZCIE zmądrzeli! Albo najlepsze (moim zdaniem) jest stwierdzenie "nie pójdę, bo...". Jeśli myślisz, że Ci co przy korycie już się wreszcie nażarli, i będą od teraz lepsi, to się ROOOOOZCZARUJESZ! Albo, że coś zamanifestujesz :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane