Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2głosować na Kukiza, powinno być wreszcie normalnie. precz ze złodziejami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zus od umów cywilno prawnych był od dawna i to nie bronek to zrobił. nie popieram go ale trzeba wiedzieć co się pisze z resztą to nie prezydent ustanawia prawo on jako ostateczna osoba zatwierdza wejście w życie ustaw zawsze może cofnąć do poprawki ale sejm ma i tak możliwość wprowadzenia w życie us...
zus od umów cywilno prawnych był od dawna i to nie bronek to zrobił. nie popieram go ale trzeba wiedzieć co się pisze z resztą to nie prezydent ustanawia prawo on jako ostateczna osoba zatwierdza wejście w życie ustaw zawsze może cofnąć do poprawki ale sejm ma i tak możliwość wprowadzenia w życie ustaw z pominięciem prezydenta
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale nie wyraził ani jednego ,,VETO" w zadnej ze spraw wymienionych ,a jak wiadomo ,zadne nie wplywa na poprawe Naszego Życia ,zycia Polaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane