Reklama
Reklama

Komentarze

2
G
Ganjitsu7891 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No, to jest dobry skecz, jeden z lepszych tej grupy kabaretowej ;) Tak troszkę śmiech przez łzy...

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Jedyne co się nie zmieniło to Krzysztof Ibisz

0

Zglos komentarz

D
Dulka77 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Dla niewtajemniczonych - to cytat ze skeczu Skecz bardzo dobry

0

Zglos komentarz

Reklama