Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Za moich czasów dzieci bawiły się w zabijanie Niemców a dziś wszyscy dla Niemców robią.

0

Zglos komentarz

I
irewald 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ktos im zle pokazal

0

Zglos komentarz

R
ryjryj 😏 Szyderca
10 lat temu

oj tam oj tam taka niewinna zabawa na świeżym powietrzu w dorosłych

0

Zglos komentarz

Q
Qantex 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Przecież to gołym okiem widać że to film propagandowy.

0

Zglos komentarz

Reklama