Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nigdy nie widziałem umowy o dzieło za 3000 zł na kasie w markecie czy w fabryce.Jak ktoś taką dostał to niech zamiesci na wiocha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na te umowy mówi się śm***iowe nie dlatego, że dostajemy mało pieniędzy tylko dlatego, że pracownik zatrudniony na taką umowę nie ma prawie żadnych praw. Np.prawa do urlopu. Ok.umowa o dzieło w większości jest na raz ale umowa zlecenie może trwać dłużej. Jak trafisz na beznadziejne go szefa to masz...
Na te umowy mówi się śm***iowe nie dlatego, że dostajemy mało pieniędzy tylko dlatego, że pracownik zatrudniony na taką umowę nie ma prawie żadnych praw. Np.prawa do urlopu. Ok.umowa o dzieło w większości jest na raz ale umowa zlecenie może trwać dłużej. Jak trafisz na beznadziejne go szefa to masz pozamiatane bo nic nie zrobisz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Umowa śm***iowa jest po to żeby pracodawca płacił mniej do państwa, a nie dawał więcej pracownikowi. Pewnie gdzieś są tacy wspaniali pracodawcy ,jest ich pewnie 5% którzy płacą godziwe pieniądze za pracę, a nie przy wspomnieniu o podwyżce z najniższej krajowej mówią że ich na to nie stać, bo muszą u...
Umowa śm***iowa jest po to żeby pracodawca płacił mniej do państwa, a nie dawał więcej pracownikowi. Pewnie gdzieś są tacy wspaniali pracodawcy ,jest ich pewnie 5% którzy płacą godziwe pieniądze za pracę, a nie przy wspomnieniu o podwyżce z najniższej krajowej mówią że ich na to nie stać, bo muszą utrzymać kilka domów samochodów i ze dwie kochanki oprócz tego ich rodzina w firmie tez swoje zarobić musi, więc skąd mają wziąć do ciebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane