Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
GranFigura 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Artykuł kolekcjonerski, nie do spożycia przez ludzi. Środek do odkamieniania.

0

Zglos komentarz

V
10 lat temu

Z cyklu gó**o na wiosce

0

Zglos komentarz

B
babicz 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Gó**o masz we łbie!

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
10 lat temu

I jeszcze jak ładnie się chudnie po kilku miesiącach używania

0

Zglos komentarz

B
bystry_kaziu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

patrzeć i czytać uważnie - tak wygląda niekontrolowane dno wiochy

0

Zglos komentarz

M
megasam1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

D**a fajna,nikt nie powie ,że nie.

0

Zglos komentarz

Reklama