Reklama
Reklama

Komentarze

20
N
NoWyCiaSny 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wiochą jest głupota wstawiającego. Pan na zdjęciu nikomu nie zawadza, niedopałki daje w jedno miejsce, żeby później posprzątać, piwo ma prawo sobie wypić. Wyskakiwanie z argumentem o bawiących się dzieciach jest id**tyczny. Plaża jest dla wszystkich i nie ma obowiązku podporządkowywania się rodzinom...

Wiochą jest głupota wstawiającego. Pan na zdjęciu nikomu nie zawadza, niedopałki daje w jedno miejsce, żeby później posprzątać, piwo ma prawo sobie wypić. Wyskakiwanie z argumentem o bawiących się dzieciach jest id**tyczny. Plaża jest dla wszystkich i nie ma obowiązku podporządkowywania się rodzinom z dzieciakami, które zazwyczaj drą się tak głośno, że przeszkadzają znacznie bardziej niż leżący facet.

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

wiochy brak , nic złego nie zrobił......gorsze są te bachory które drą ryj na połowę plaży , biegają jak ogłupiałe i sypią Ci piachem na głowę !

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
10 lat temu

Powinien dostac raka skory.

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

bo ty bezmyślny gimbonie masz raka mózgu !?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

odpoczywa sobie teraz po moim brutalnnym bukkake

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
10 lat temu

piwko piwkiem ale może ten gościu poprzestał po tym jak zwijał się do domu? he? zdjęcie tego nie pokazuje ze zostawia po sobie syf. Zapalił sobie a niech sobie zapalił co nam do tego? piwko wypił i kto mu zabroni? przecież dorosły jest. ale od razu zarzucać ze nie kulturalny i syf zostawia? nie każd...

piwko piwkiem ale może ten gościu poprzestał po tym jak zwijał się do domu? he? zdjęcie tego nie pokazuje ze zostawia po sobie syf. Zapalił sobie a niech sobie zapalił co nam do tego? piwko wypił i kto mu zabroni? przecież dorosły jest. ale od razu zarzucać ze nie kulturalny i syf zostawia? nie każdy kto odpoczywa na plaży zostawia syf (szkoda ze to odosobnione przypadki)

0

Zglos komentarz

B
BloodyFace 😏 Szyderca
10 lat temu

Chyba "polska" kultura plażowania. Inni potrafią po sobie posprzątać. Wiem, bo wielokrotnie widziałem. Polska to taki g**jownik ze św***ami. A ten knur to jeden z wielu

0

Zglos komentarz

L
lobo82 🌾 Wieśniak
10 lat temu

przecież jeszcze nie skończył plażowania więc czego się czepiasz? Puszki w plecaku a fajki wbite w piasek do zabrania

0

Zglos komentarz

D
Daroeu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie wiem ci w tym jest wiocha? Sandały poukładane obok, pety koło siebie zapewne wyniesie. Piwko w plecaku. Autorowi żal doope ściska

0

Zglos komentarz

A
Ambition1007 💩 JP 100%
10 lat temu

GDZIE TU WIOCHA? ?al Ci d**e sciska czy WIOCHA to teraz wrzucanie byle czego na si???

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Jedyną wiochą na tym zdjęciu,to są biało-czerwone szorty ,sandały i plecaczek....niezbędniki typowych polaczków

0

Zglos komentarz

C
Calvus 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Żal ci d**ę ściska?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Nawet św***a nie narobiłaby tyle bałaganu na plaży.

0

Zglos komentarz

A
Agatkak0 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ja też tak robię ale potem je zbieram i wyrzucam.....

0

Zglos komentarz

O
oVerboosteQ 🎖️ Snajper
10 lat temu

jaka tu wiocha że pety są w jednym miejscu a nie na całej plaży widocznie posprzata jak ma w jednym miejscu pety

0

Zglos komentarz

P
paczi20 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Porządny gość, nawet zegarek ma (chyba 14.00);)

0

Zglos komentarz

T
the_knife 🎖️ Snajper
10 lat temu

Moim zdaniem 11.00. Rzeczywiście musi być bardzo ułożony.

0

Zglos komentarz

D
Dhampire 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie widzę tu wiochy, a argument, że obok bawią się dzieci jest z rzyci wzięty. Dlaczego wszyscy mają się podporządkować rodzinom z dziećmi? Koleś ze zdjęcia nikomu nie wadzi, zachowuje porządek (tak, wsadzanie petów w piasek jest znakiem, że je pozbiera i wyrzuci). Poza tym niejednokrotnie kochane d...

Nie widzę tu wiochy, a argument, że obok bawią się dzieci jest z rzyci wzięty. Dlaczego wszyscy mają się podporządkować rodzinom z dziećmi? Koleś ze zdjęcia nikomu nie wadzi, zachowuje porządek (tak, wsadzanie petów w piasek jest znakiem, że je pozbiera i wyrzuci). Poza tym niejednokrotnie kochane dzieciaczki więcej szkód narobią, niż taki pan.

0

Zglos komentarz

D
Djserano 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zawsze kupuje piwo w puszce, po to, aby na plaży mieć do czego kiepować. Po,to są kosze na plaży, aby to później zutylizować. Skąd wiesz, że gościu po sobie nie posprząta. Najlepiej je***ć zdjęcie i robić z tego wioche.

0

Zglos komentarz

D
dudus54 🌾 Wieśniak
10 lat temu

oj ludziska sami narzucacie sobie jakies glupie obostrzenia - i co sie takiego dzieje a potem placzecie ze jest panstwo policyjne1 a moze tak ma wygladac wolnosc- obudzi sie i posprzata po sobie - kurna swiat juz zwariowal!

0

Zglos komentarz

K
ks.proboszcz 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Koleś zrobił kilka piwek i w kimono walnął. W czym problem?

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
10 lat temu

To jest miejsce publiczne gdzie bawią się dzieci i wypoczywają ludzie którzy przyjechali niejednokrotnie z drugiego końca Polski...Wielokrotnie spotkałem takich buraków co chleją, słuchają na głos radia i urządzają bibę na plaży...żeby tego było mało w towarzystwie 3-6 letnich dzieci. A kultura jest...

To jest miejsce publiczne gdzie bawią się dzieci i wypoczywają ludzie którzy przyjechali niejednokrotnie z drugiego końca Polski...Wielokrotnie spotkałem takich buraków co chleją, słuchają na głos radia i urządzają bibę na plaży...żeby tego było mało w towarzystwie 3-6 letnich dzieci. A kultura jest właśnie taka jak przed światłami na drodze...petów leży od zawalenia bo cwaniaczki wypiep*** podczas zatrzymywania

0

Zglos komentarz

D
Dhampire 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No właśnie nie widzę problemu tutaj. Koleś nie rzuca petów nie wiadomo gdzie - specjalnie je wsadził w piasek (też tak robię, żeby potem wyrzucić do śmietnika, który jest gdzieś dalej). Poza tym każdy się bawi jak chce - koleś ewidentnie nie robi żadnych awantur i jest spokojny. Argument "a bo...

No właśnie nie widzę problemu tutaj. Koleś nie rzuca petów nie wiadomo gdzie - specjalnie je wsadził w piasek (też tak robię, żeby potem wyrzucić do śmietnika, który jest gdzieś dalej). Poza tym każdy się bawi jak chce - koleś ewidentnie nie robi żadnych awantur i jest spokojny. Argument "a bo dzieci się bawią" - sorry kurna, ale każdy spędza czas jak chce. Drące ryja dzieci bardziej przeszkadzają niż ten pan.

0

Zglos komentarz

S
slonina 🌾 Wieśniak
10 lat temu

moim zdaniem pozbiera kiepy

0

Zglos komentarz

K
ks.proboszcz 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Też tak myślę, nie rozrzuca tylko jeżyka zrobił.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Co ci przeszkadza piwko przyniesione na plażę,a może masz "ogródek" i chcesz aby u ciebie kupowali po 8 zł?

0

Zglos komentarz

Reklama