Reklama
Reklama

Komentarze

16
J
10 lat temu

Gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

I
irewald 🌾 Wieśniak
10 lat temu

taniec na rurze

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

tyłem

0

Zglos komentarz

K
kris74 💩 JP 100%
10 lat temu

jak to zobaczyłem to od razu poszedłem kiciorować wity

0

Zglos komentarz

P
peperuda 🌾 Wieśniak
10 lat temu

to nic takiego!ilu facetow bezposrednio po lizaniu cudzej pipy,wraca do domu i...caluje zone?a i co gorsza caluje....swoje dzieci... "Daj dziubka tatusiowi" :O

0

Zglos komentarz

H
haniaa 💩 JP 100%
10 lat temu

Masz w 100 % rację:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

@peperuda, a ch*j mnie interesuje twoje życie prywatne. Zdrada wynika głównie z braku porozumienia. Wiadomo, że czasem może związek się rozpadać, ale od tego ma się dziób żeby o tym pomówić i najwyżej się rozstać, a nie cichaczem robić wałki.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

@peperuda- bardzo ci współczuję jeśli miałaś takie przejścia w życiu, ale zrozum, że afiszowanie się z tym na takiego typu portalach nie jest dobrym pomysłem bo wiele osób tutaj ma to w dvpie i nie chce tego czytać.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Trzeba było jej ustąpić miejsca siedzącego.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Albo nawet i dwóch miejsc siedzących.

0

Zglos komentarz

P
Prawdaboli1234 🎖️ Snajper
10 lat temu

Najlepsi jednak są panowie, którzy po laniu łap nie myją, potem jadą transportem publicznym, łapią się uchwytów tymi samymi łapskami, którymi wcześniej trzymali tydzień nie mytego f***a.

0

Zglos komentarz

P
poisonkrk 🎖️ Snajper
10 lat temu

weszłam w komentarze bo dokładnie miałam to samo napisać!!!!!!

0

Zglos komentarz

K
kuzyn_cosiek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To jeszcze nic! U mnie w pracy są lepsi agenci, w drodze na stołówkę w czasie przerwy śniadaniowej wchodzą do kibelka, odkładają "prowiant" na parapet, najpierw myją ręce, a po umyciu podchodzą do pisuaru wyciągają fujarę i leją, na koniec biorą kanapki z parapetu do łap w których przed ch...

To jeszcze nic! U mnie w pracy są lepsi agenci, w drodze na stołówkę w czasie przerwy śniadaniowej wchodzą do kibelka, odkładają "prowiant" na parapet, najpierw myją ręce, a po umyciu podchodzą do pisuaru wyciągają fujarę i leją, na koniec biorą kanapki z parapetu do łap w których przed chwilą trzymali kutafona i idą jeść. Gorzej niż św***e w chlewie, o tym że wchodząc na niektóre szatnie można się porzygać od aromatu ulatniającego się z szafek tych osobników to już nawet nie wspominam.

0

Zglos komentarz

Y
yeromine 😏 Szyderca
10 lat temu

"ochydne" powiadasz?

0

Zglos komentarz

W
wirus12 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

OJ TAM WIELU LIZAŁO BY JEJ DUPSKO I CIPKE ZE SMAKIEM A TACY NIBY OBRZYDLIWI

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Typowa polka na saksach

0

Zglos komentarz

S
saderwa 🌾 Wieśniak
10 lat temu

o sobie mowisz wieśniaro trolu

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
10 lat temu

rozumiem, ze autor absurdu ma wiecznie osrana d**e

0

Zglos komentarz

W
wirus12 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

SAM MASZ OSRANEGO KU**SA ŚMIERDZĄCEGO MOCZEM CHAMIE,WIDAĆ ZEZAZDROSCISZ WRZUTEK BO TWOJE SA MINUSOWANE,NIE CZEPAJ SIE MNIE BRUDASIE Z BIDULA

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Przy nagłym hamowaniu pewnie był jeszcze "twerking". "Fatty Boom Boom" :V

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

zerznelabym suke w odbyt az by sie obsrala a odchodami ryja wysmarowala

0

Zglos komentarz

K
kopyto12 😏 Szyderca
10 lat temu

Wiocha dla tych co nie myją rąk po powrocie do chałupy.

0

Zglos komentarz

J
janosik1971 🏹 Łowca
10 lat temu

myjcie też jamę ustną wracając z kościoła po spożyciu wafelka z rąk księcia bo też niewiadomo co rękoma wcześniej robił :)

0

Zglos komentarz

S
Shinzon 🌾 Wieśniak
10 lat temu

wirus12 --aleś ty prosty ludek

0

Zglos komentarz

W
wirus12 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

ZAMKNIJ RYJ CO CI ZROBIŁAM? ZE WSIADASZ NA MNIE?

0

Zglos komentarz

K
kanalia137 🌾 Wieśniak
10 lat temu

"strasznie ochydne" byłoby bardziej przez samo "H"

0

Zglos komentarz

M
Mbuu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

hehe widać to jedyny pręt jaki może mieć między nogami :)

0

Zglos komentarz

Reklama