Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prześledziłem wszystkie fora. Na jednym znalazłem wpis , że ma braciszka bliźniaka o równie ciekawym imieniu. Myślę, że jest to nacja co wiesz woła " dyj no 2 złote " :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ma brata bliźniaka... To wiele tłumaczy :) Przypadek? Nie sądze :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jurek, nie o brata bliźniaka chodzi, ale o imię brata bliźniaka. mamy przecież pewną nację, która gustuje w przedziwnych, egzotycznych imionach. Powiem, że nie tylko w naszym kraju jest to ich cecha rozpoznawcza, bo w Czechach robią tak samo - jak poznasz imiona 3 dzieciaków z danej rodziny, to wies...
jurek, nie o brata bliźniaka chodzi, ale o imię brata bliźniaka. mamy przecież pewną nację, która gustuje w przedziwnych, egzotycznych imionach. Powiem, że nie tylko w naszym kraju jest to ich cecha rozpoznawcza, bo w Czechach robią tak samo - jak poznasz imiona 3 dzieciaków z danej rodziny, to wiesz, z kim masz do czynienia. Oczywiście nigdy nie ma 100% pewności, bo niektórzy Polacy też szaleją z imionami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane