Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5obojętnie, kto będzie na tych listach i tak normalni ludzie powinni głosować na ludzi Kukiza, aby wreszcie rozwalić bandę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no właśnie nie do końca tak... Kukiz robi poważny błąd biorąc takich ludzi na listy, nie próbuje łączyć różnych ugrupowań czy stowarzyszeń w całość by stworzyć partię. teraz Kukiz stworzy niestety kolejną grupę jak Palikot. będzie można się pośmiać w odróżnieniu od pukania się w głowę na widok koles...
no właśnie nie do końca tak... Kukiz robi poważny błąd biorąc takich ludzi na listy, nie próbuje łączyć różnych ugrupowań czy stowarzyszeń w całość by stworzyć partię. teraz Kukiz stworzy niestety kolejną grupę jak Palikot. będzie można się pośmiać w odróżnieniu od pukania się w głowę na widok kolesiów z bandy-czworga. ale tu nie o kabaret chodzi a o władzę ustawodawczą... a to nie jest śmieszne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z pornoli do burdelu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jęczycie bez sensu. Polacy kochają takie autorytety, był piosenkarz Cugowski, komik Rewiński, bokserka Guzowska, zawodowi, regularnie wybierani posłowie często nie mają żadnego wykształcenia, ale potrafią się ładnie prezentować, więc co za różnica. taki mamy klimat w RP, a ostatni zgasi światło.
jęczycie bez sensu. Polacy kochają takie autorytety, był piosenkarz Cugowski, komik Rewiński, bokserka Guzowska, zawodowi, regularnie wybierani posłowie często nie mają żadnego wykształcenia, ale potrafią się ładnie prezentować, więc co za różnica. taki mamy klimat w RP, a ostatni zgasi światło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane