Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

chciał być fajny i wszystko cieć zyebał.

0

Zglos komentarz

L
lukkass2000 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Przynajmniej zareagował ;)

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
10 lat temu

I świetnie zareagował! Należy mu się nagroda za zimną krew i reakcję! A ni ejak u nas, że w takich budkach siedzą emeryci chodzący o lasce którzy do kibelka ledwo zdążyć potrafią.

0

Zglos komentarz

Reklama