Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Zoofilia w niektorych krajach była legalna jeszcze chyba 2 lata temu , w niemczech byly nawet domy publiczne ze zwierzętami , mozesz sobie znalesc to w internecie.

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

Wiem ...i zobaczysz, że będzie legalna za kilka lat

0

Zglos komentarz

Reklama