Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
rozpruwacz78 🏹 Łowca
10 lat temu

No jak to kto, sztumberfiler-Miller :) Byłaby rura z Norwegii to Nord Stream musiałby iść południem :) A tak p.Miller zawiesił program bo grał nie w naszej drużynie choc koszulke biało czerwona nosił.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Umowę gazowa z Rosja na niekorzystnych warunkach podpisał pan Pawlak , a prąd jest taki drogi bo rzad PO podpisał umowy ograniczające co2 i podniósł podatek od kopalin, dzieki temu mamy drogi węgiel i prąd, no i oczywiscie podatek VAT .

0

Zglos komentarz

A
absur 😏 Szyderca
10 lat temu

prąd będzie jeszcze droższy, bo skąd pieniądze na ratowanie kopalń

0

Zglos komentarz

R
rekord 💩 JP 100%
10 lat temu

Ciekawe dlaczego ??? Po Pisorkach będzie razy dwa

0

Zglos komentarz

Reklama