Reklama
Reklama

Komentarze

27
H
huj0 🌾 Wieśniak
10 lat temu

same pedziosławy!!!!!!!!! qrwy w rurkach...... zayebać dzicz.....

0

Zglos komentarz

R
rastazielarz 🌾 Wieśniak
10 lat temu

sprzedać dzieciaka mafii i za pieniądze odnowić dom xd

0

Zglos komentarz

C
czupaka 💩 JP 100%
10 lat temu

Czekam na 2gi filmik, jak starzy do domu wracają i synkowi siarczysty wpi****l spuszczają ;d

0

Zglos komentarz

M
mirium 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zabiłabym szczeniaka za taką "imprezkę"

0

Zglos komentarz

A
anna678139 🌾 Wieśniak
10 lat temu

on się jeszcze tym chwali i nagrywa,współczuję że ma takie towarzystwo,ja co roku robię u siebie sylwka ale gdyby mi ktoś próbował zdewastować mieszkanie od razu dostałby w zęby więc u mnie jest zawsze kulturka

0

Zglos komentarz

M
martenscool 😏 Szyderca
10 lat temu

Wypier...łbym z domu na zbity pysk i podał do sądu o odszkodowanie. Ciekawe ilu wtedy miałby "kolegów"...

0

Zglos komentarz

M
majki12 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Tak. jest. U mnie już by był spakowany w reklamówki z Biedronki i won!!

0

Zglos komentarz

P
Paszeko 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Eeee, kaloryferów nie wyrwali. Cienizna.

0

Zglos komentarz

K
kiters69 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ktoś zna ten drugi kawałek?

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
10 lat temu

To jakiś pustostan...

0

Zglos komentarz

L
lioxxx 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ruska dzicz tak samo było jaj przez POLSKĘ przeszli i jaj na początku lat 90-siątych wojska opuszczały koszary w Polsce

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
10 lat temu

Bravo jest powód do dumy , jeszcze to nagrał i do sieci wrzucił co za pomysłowość. Najgorsze w tym jest to że, innym takie coś imponuje.

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
10 lat temu

Jaka zabawa? Mi to wygląda na atak bydła! Ja miałem na chacie kiedyś w sylwestra ponad 50 osób (Punki i Metale) i takiego bajzlu nie było.

0

Zglos komentarz

Z
Zetar 😏 Szyderca
10 lat temu

Nie spotkałem jeszcze niewychowanego punka czy metala. Wszyscy jakich znam to rozsądni ludzie, dodatkowo dobrze wykształceni. A bydło "umcykowe" zawsze będzie bydłem.

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
10 lat temu

Eeeee, nic takiego się nie stało. godzina sprzątania, pare dni roboty i będzie wyglądać lepiej niż było.

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
10 lat temu

Na miejscu ojca utopił bym go w g**jówce...

0

Zglos komentarz

S
sztefanhunter 😏 Szyderca
10 lat temu

Czysta dzicz, zabawa zabawą ale dewastacja czyjegoś domu przy tym to czyste chamstwo!

0

Zglos komentarz

A
AleBydle 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Fakt faktem ale ta gracja wchodzacego wyluzowanego chlopaka :) No i ta muza heh Nie no chłopak pożyję troche he he

0

Zglos komentarz

F
fhurer88 🌾 Wieśniak
10 lat temu

za taki numer pozabierałbym łebkowi komórkę kompa, laptopa czy co tam cennego ma - sprzedałbym i zrobił remont, za "jego" pieniądze....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ta, sylwester... Ojciec remont na kredyt z Providentu robi, to pozwolił dla synka ostatni raz kolegów zaprosić.

0

Zglos komentarz

E
energyman00 😏 Szyderca
10 lat temu

dlatego nie powinno się zapraszać sfory do swojego domu bo taka dzicz zniszczy wszystko co nie należy do nich !!!!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Niech się cieszy puki może, bo wkrótce to i dupsko i twarz będzie miał sparaliżowaną.

0

Zglos komentarz

D
DARO.X.X.X 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ALE BĘDZIE WPIERD.. HAHAHA

0

Zglos komentarz

V
vvesem 🏹 Łowca
10 lat temu

Stare

0

Zglos komentarz

N
nicemen1 😏 Szyderca
10 lat temu

Pięknie go "wzbogacili kulturowo"

0

Zglos komentarz

C
cavefalcon 🏹 Łowca
10 lat temu

Przecież widać że mieszkanie ma iść do remontu - wszystkie kredensy/półki puste.

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
10 lat temu

Nie bój nic, wróci ojciec to schowa ci uśmiech do rozpora.

0

Zglos komentarz

K
krzychu2301 😏 Szyderca
10 lat temu

bracia moskale

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Idioci. Ruskie prawackie, homofonicznie, tłuki.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Id**tą trzeba być pisząc o ich zainteresowaniach politycznych nie znając ich.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Widać że to byli naprawdę wielcy koledzy że zdewastowali mu chatę a ten się jeszcze cieszy pajac . Ciekawe czy jego rodzice będą na tyle wyrozumiali ze pozwolą mu mieszkać w tym chlewie który zastali.

0

Zglos komentarz

Reklama