Reklama
Reklama

Komentarze

4
O
orion1974 🌾 Wieśniak
10 lat temu

chyba w tym sensie że nie ma jaj i na smyczy Jarka chodzi

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

DUDA TO NAJLEPSZY POLSKI PREZYDENT.JARUZEL-szkoda pisac.WALESA-bolek symbol zdrady,"kwasniewski" stolaman-alkoholik,bul szczynukowicz handlarz starzyzna.....

0

Zglos komentarz

K
Kinomarek 🏹 Łowca
10 lat temu

wujem??? raczej c**jem,

0

Zglos komentarz

K
Kinomarek 🏹 Łowca
10 lat temu

wujem?? raczej ch.ujem,

0

Zglos komentarz

Reklama