Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

To jakiś młody chłopak. Może po raz pierwszy jechał LKTem i stąd te problemy z utrzymaniem toru jazdy.

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
10 lat temu

dobry kierowca to i po trzezwemu pojedzie:)))))))))0

0

Zglos komentarz

S
szuwar4 🌾 Wieśniak
10 lat temu

potrzeba trochę wprawy żeby wyczuć te dziadostwo. więc nie koniecznie musiał być nawalony

0

Zglos komentarz

Reklama