Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
dywizjon33 Czysta Moc
10 lat temu

Przemytnicy i celnicy czyli orgazm na granicy :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Dobrze,że napisałeś "wstawka dla śmiechu", bo jeszcze ktoś by pomyślał,że w niemieckiej telewizji się pomylili i zamiast arabskich wstawili polskie napisy.;]

0

Zglos komentarz

P
patryktos 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Napis na naczepie im się pomylił, nie Merkel tylko Merker.

0

Zglos komentarz

M
Michal_Szczecin 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

patrząc na te czarne dupsko po prawej z różowym raczej nie głodują

0

Zglos komentarz

Reklama