Reklama
Reklama

Komentarze

3
W
winkiel22 😏 Szyderca
10 lat temu

Moglby wykorzystac ten osprzęt co ma ale to tez wymaga umiejetnosci

0

Zglos komentarz

B
BP_KCK 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jakbyś się przyjrzał to w pierwszej sekcji sa siłowniki jednostronne,więc ładowacz opada grawitacyjnie- nie na opcji się na nim podnieść

0

Zglos komentarz

F
fulis 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jesli to twoja zona Marian...zostaw ten traktor i spier..alaj.

0

Zglos komentarz

K
kochanekkk 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Maszyna gwizda tylko operator PIZ....DA

0

Zglos komentarz

Reklama