Reklama
Legenda głosi, że ktoś z tego korzysta na co dzień.

Legenda głosi, że ktoś z tego korzysta na co dzień.

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

durer z wioski używa.Na wstawce http... widać otwartego explorera,zżut ekranu zrobił.Szacun za odwagę hehe.

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
10 lat temu

Wszyscy używają, by ściągnąć inną szybszą.

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
10 lat temu

Wszyscy używają inną bo ten schit się sam instaluje co byś nie ściągał to zaraz przy instalacji programu automatycznie doda się jak nie odhaczysz czy to GH czy FF

0

Zglos komentarz

Reklama