Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nie przeszkadzać Im, może sami się wytłuką.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jestem za.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
może to jest myśl, darmowe żarcie w niewielkich ilościach - niech walczą :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na śmierć i życie ! Jeszcze darmowe igrzyska będą. Ja tu widzę same plusy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Błędne myślenie.Na konserwe ma zapierd...jak każdy.Nie pracuje,nie je.I gó**o mnie obchodzi czy zdechnie z głodu.Mną nikt się nie zainteresuje jak nie będe miał na żarcie.Za darmo to ew ze śmietnika niech weżmie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie zastanawia coś innego.Pierd...to że mają najnowsze tel.Ale kto płaci im rachunki za tel???Zastanawiał się ktoś kiedyś???Przecierz nie kupują starterpacków w każdym kraju przez jaki przechodzą.99% mówi w ungabunga i nie zna angielskiego,a co dopiero włoskiego,greckiego,węgierski itd.
Mnie zastanawia coś innego.Pierd...to że mają najnowsze tel.Ale kto płaci im rachunki za tel???Zastanawiał się ktoś kiedyś???Przecierz nie kupują starterpacków w każdym kraju przez jaki przechodzą.99% mówi w ungabunga i nie zna angielskiego,a co dopiero włoskiego,greckiego,węgierski itd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane