Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

przed zażyciem skontaktuj się z księdzem lub farmaceutą

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

aborcja to grzech ciężki

0

Zglos komentarz

K
klaus28 🌾 Wieśniak
10 lat temu

a pe****lia u biskupa to jaki grzech?

0

Zglos komentarz

G
goon2ww 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak się taka tragedia zdazy kobiecie bo "kochający i miłosierny bóg" tak chcial. A kobieta ma mu być wdzięczna i dziękować? Czy co? To jest chore. A po 2 skoro od momentu zapłodnienia jest to człowiek to dlaczego żaden ksiądz nie zrobi pogrzebu? To jest patologiczna religia (firma) nastaw...

Jak się taka tragedia zdazy kobiecie bo "kochający i miłosierny bóg" tak chcial. A kobieta ma mu być wdzięczna i dziękować? Czy co? To jest chore. A po 2 skoro od momentu zapłodnienia jest to człowiek to dlaczego żaden ksiądz nie zrobi pogrzebu? To jest patologiczna religia (firma) nastawiona na zysk.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
10 lat temu

CIEKAWE CZY TO WYMYSLIL JAKIS BEZMOZGI WATYKANCZYK CZY JEGO SLUZACA ZEBY SIE PODLIZAC ???.

0

Zglos komentarz

A
aczer 🌾 Wieśniak
10 lat temu

czarna zaraza trzeba ją wplenić

0

Zglos komentarz

Reklama