Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
Michal_Szczecin 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

mogli puścić przez mongolię więc nie narzekaj ;)

0

Zglos komentarz

Z
zimny_edek 😏 Szyderca
10 lat temu

Niecałe 48h więc o co chodzi?

0

Zglos komentarz

E
egzekucja 🏹 Łowca
10 lat temu

Chodzi oto że przesyłka kursuje pomiędzy 2 miastami ciągle.

0

Zglos komentarz

K
ktaczal 🌾 Wieśniak
10 lat temu

to teraz wiadomo dlaczego koszty przesyłki są drogie.

0

Zglos komentarz

Reklama