Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Polaczków trzeba je.. , ru... i na nich zarabiać - A. Merkel w Jałcie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co można wojewodzie, to nie tobie smrodzie! Pakt Ribbentrop-Mołotow ciągle żywy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie to my mamy sankcje a oni sprzedaja im to co my sprzedawalismy. Dajemy sie dymac jak frajerzy przez cymbalow w rzadzie. Tacy pozyteczni idioci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najwidoczniej dla Niemców i Francji "reżym" Putina nie jest aż takim reżymem, jak dla obłąkanych przywódców politycznych III RP, którzy raczej zrobią z Polski pustynię nuklearną, niż pójdą po rozum do głowy i przestaną wraz z amerykańskimi awanturnikami prowokować Federację Rosyjską t...
Najwidoczniej dla Niemców i Francji "reżym" Putina nie jest aż takim reżymem, jak dla obłąkanych przywódców politycznych III RP, którzy raczej zrobią z Polski pustynię nuklearną, niż pójdą po rozum do głowy i przestaną wraz z amerykańskimi awanturnikami prowokować Federację Rosyjską tarczami anty-rakietowymi z kartonu i bibuły.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane