Podobne posty
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niemcy to już goście i mniejszość w swoim kraju, dobrze że nasza "zacofana Polska" jest pod tym względem tak nowoczesna, że brudasy nas omijają. A co na to niemieckie prawo ? niemcy nie chcą być islamofobami wiec w dalszym ciągu są tolerancyjni, każdy kto nie jest islamistą byłby zwykłym p...
Niemcy to już goście i mniejszość w swoim kraju, dobrze że nasza "zacofana Polska" jest pod tym względem tak nowoczesna, że brudasy nas omijają. A co na to niemieckie prawo ? niemcy nie chcą być islamofobami wiec w dalszym ciągu są tolerancyjni, każdy kto nie jest islamistą byłby zwykłym pe****lem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest logika lewactwa dokładnie. W moim kraju obowiązują moje prawa. Nie pasuje? Granica otwarta żegnamy na łańcuchu nikt nie trzyma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
autorze pokaż mi chociaż jedną wypowiedż lewaka który akceptuje pe****lie.Piętnujemy każdy przejaw pe****lii czy to ksiądz czy inny obywatel,zwyrodnialec to zwyrodnialec.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
...i dlatego popierają przyjmowanie muzułmanów, gdzie pe****lia jest normą?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Księża i uchodźcy pe****le - są z jednej parafii! Nie można tego rozgraniczać. Pe****l, to pe****l. Nie ważne czy to polski ksiądz czy syryjski uchodźca. Pe****lię trzeba potępiać, a nie polemizować, która pe****lia jest lepsza czy gorsza. I polityka nie ma tu nic do gadania! Ogarnij się chłopie, bo...
Księża i uchodźcy pe****le - są z jednej parafii! Nie można tego rozgraniczać. Pe****l, to pe****l. Nie ważne czy to polski ksiądz czy syryjski uchodźca. Pe****lię trzeba potępiać, a nie polemizować, która pe****lia jest lepsza czy gorsza. I polityka nie ma tu nic do gadania! Ogarnij się chłopie, bo polityka już zrobiła Ci z mózgu watę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane