Reklama
Reklama

Komentarze

6
N
nefretette 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Pod tym opakowaniem widać że nie jest najgorzej.

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
10 lat temu

Ten islam jest jakiś po....je***y

0

Zglos komentarz

N
nefretette 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nic nie usuwałem,powtarzam komentarz;widać że pod opakowaniem jest ok.

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
9 lat temu

Zawsze jest szansa wciągnąc "to" pod wodę ...

0

Zglos komentarz

N
noigel 🎖️ Snajper
9 lat temu

no nie wiem czy takie hahaha, nigdy nie wiesz czy to się nie wysadzi w powietrze razem z tobą

0

Zglos komentarz

K
k73k73 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Taką wielką du*ę też bym zakrywał dresem.

0

Zglos komentarz

Reklama