"W małżeństwach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci a często więcej niż w różnopłciowych"

Ukryj komentarze(57)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Wyjadacz
kary1977
Ocena: 11 (glosow:25)


2016-06-16 16:19:27
Idioci. Brak słów czytając takie hasła.
Gumy i gonić, gdy tylko to wynaturzenie wypełza na ulice manifestując. Pieprzone pedały (tfu)!
Chyba kuta..m
oni tak na serio? czyzby niedoj...... mozgowe?
jak patrze na tych kretynów jestem za eutanazją po ch*j takie coś chodzi po świecie
Trzeba umożliwić osobom transseksualnym możliwość zmiany płci.
jak tak czytam te ich hasełka to w sumie trans kojarzy mi się z fuzją. dwururową kniejówką 12 naładowaną kaczym śrutem
Breneką byś zabił i odsiedział jak za człowieka. a po kaczym śrucie d.py bedą ich boleć z innego powodu niż zawsze :-)
Kuźwa, usunąłem przez przypadek. Jednak bym zaryzykował z tą breneką.
A może pedały rozmnażają się przez podział? Trzeba było by spróbować. Oddzielić łeb od tułowia.
komentarz usunięty przez moderatora
ty jesteś czysty mocz więc spierd..alaj do ścieków
Ja tylko powoluje sie na badania naukowe... Czas zdobyc troche wiedzy, wiesniacy bez szkoly podstawowej.
Tak, a homosie to ukryci homofobi, logika muszki owocówki. Poza tym co to znaczy homofobi my mamy homoobrzydzenie. Rzygać nam się chce, gdy patrzymy na gówno, a nie, że go się boimy.
sprawa jest prosta. skoro moze to niech rodzi
Ci co najbardziej nienawidza osob o innej orientacii seksyalnej, sami nie sa pewni wlasnej...Jak widac jest ich wielu na wiocha.pl
caleanka twoja logika jest równa tym hasłom. Wskazuje to na głębokie upośledzenie umysłowe. Widząc taki stan rzeczy jestem za wprowadzeniem zakazu głosowania dla gejów. Przecież taki głos nie może być równy głosom normalnie myślących ludzi.
"Naukowcy nie mają większych wątpliwości. Najczęściej bywa tak, że ludzie prezentujący najostrzejszy sprzeciw wobec homoseksualistów... sami również odczuwają pociąg seksualny do osób tej samej płci.
Najnowsze badanie potwierdzające taką kontrowersyjną tezę przedstawia amerykański "Journal of Personality and Social Psychology". Ustalenia oparto na analizie czterech niezależnych eksperymentów, w których wzięło udział około 160 studentów ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec." - natemat.pl
"W ocenie naukowców, wyniki dostarczają nowych dowodów na poparcie teorii psychoanalitycznej, że strach, lęk i niechęć wobec gejów i lesbijek może wynikać z tłumienia przez homofobów własnych pragnień homoseksualnych. - W wielu przypadkach są to ludzie, którzy są w stanie wojny z samym sobą i przenoszą ten wewnętrzny konflikt na zewnątrz - ocenia prof. Richard Ryan z Uniwersytetu Rochester." - natemat.pl
@popmean - Prawdopodobnnie Twoje wyksztalcenie jest podobne do Twojego IQ, czas to zmienic...
nissin "Naukowcy nie mają większych wątpliwości." Aha. No, czyli jakieś jednak mają.
Wymyśl jakąś z d.py wyjętą teorie a i naukowcy się znajdą jeśli będą za to płacić i dotować.
,,Już widzę jak się główka pokazuje...,,
niech rodzą, muszą tylko uważać żeby im doopy w poprzek nie popękały
Prosilam meza zeby wzial to na siebie Bo wiekszy,silniejszy,nie podchodzi do tematow zbyt emocjonalnie,etc a ten ze by chcia ale sie nie da!wiedzialam,ze cos kreci!
Nie słyszałem żeby z dwóch plemników powstał zarodek, no ale cuda się zdażają
Wy się śmiejecie, a może oni żywią się samymi drożdżami i rozmnażają się przez pączkowanie?
osobiście mi nie przeszkadza, że ktoś lubi inaczej. Co kto lubi robić w zaciszu swojej sypialni to prywatna sprawa. Problemem jest raczej promowanie tych swoich niekonwencjonalnych preferencji i nachalne podtykanie ich innym ludziom pod nos poprzez różnego rodzaju marsze, promocje, itp. mam nadzieje, że ci ludzie zdadzą sobie sprawę z tego, że niekoniecznie inni chcą by ich dzieci były świadkami takich widowisk.
Tylko że w paradzie równości nie chodzi o żadne sprawy łóżkowe
@Gruber, a niby jakie?
@diamorfina jeśli w kilkutysięcznej paradzie ty widzisz tylko seks to wiedz że z twoją głową jest coś nie tak
Nowocześni, tęczowi i tolerancyjni. Ależ proszę bardzo...niech jeden z drugim zrobi tego dzieciaka, donosi go i urodzi !! Trzymam kciuki. Póki co jednak matki natury człowiek na tym etapie nie umie zrobić w uja.
Jak widze co poniektorych rurkowcow to zaczynan wierzyc w to haslo..
Przecież to wasz gorszy sort. Wypierasz się swoich kary?
Jasne że fake a raczej prowokacja. Zrobił to ktoś niechętny tym środowiskom żeby zrobić z nich durniów, ośmieszyć.
W Twojej rodzinie tez moze byc takie dziecko (czlowiek), na to nikt nie ma wplywu...
komentarz usunięty przez moderatora
@kawaldebila - ""W ocenie naukowców, wyniki dostarczają nowych dowodów na poparcie teorii psychoanalitycznej, że strach, lęk i niechęć wobec gejów i lesbijek może wynikać z tłumienia przez homofobów własnych pragnień homoseksualnych. - W wielu przypadkach są to ludzie, którzy są w stanie wojny z samym sobą i przenoszą ten wewnętrzny konflikt na zewnątrz - ocenia prof. Richard Ryan z Uniwersytetu Rochester." - natemat.pl
@nissin - to że czasem na swojej drodze spotkamy gówno i w naturalny sposób brzydzimy się nim wcale nie oznaczy, że chcemy się w nim babrać a (tfu)gej to takie gówno są nawet na tą samą literą.
Absurdy polecane przez Wiocha.pl
Upadek z 6-7 metrów musi być bolesny. Rosjanin mocno się potłukł, ale przeżył.
główna




Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.