Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
szydermans 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żabcia w fiolecie wygląda jakby miała większy przebieg. Wnioskuje po mozliwosciach i opakowaniu.

0

Zglos komentarz

M
mateoo19914 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ta w fiolecie śliczna , ma ktos namiary ?

0

Zglos komentarz

W
wiedxma 😏 Szyderca
14 lat temu

fioletowa wyglada na bardzo zlachana :P

0

Zglos komentarz

Reklama