Reklama
Reklama

Komentarze

4
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Wtedy szły na lisa wiec nie ma problemu jest równowaga ..

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
9 lat temu

Lis zarabiał sam na siebie a tych głupków to chyba tylko ty oglądasz z swoim kotem

0

Zglos komentarz

K
Klub_Smolenski ⚔️ Jedi
9 lat temu

Lis przynosił TVP ogromne zyski. A to... no wybacz...

0

Zglos komentarz

R
RamzesSel 😏 Szyderca
9 lat temu

Wasza mentalność jest co najmniej dziwna. Oni kradli my też możemy brak rozumu poziom HARD.

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
9 lat temu

Nie no co Wy, gajcy tylko jajcował...

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ja niemoglem znieść 8 lat cudów Tuska wtvp, ale przegrane wybory pokazały że nikt tego nie lyknal, tylko nędzne parę procent głosujących na Rysia który z tymi kamerami TVN i kilkoma osobami zroolowal i roole troli którzy wstawiaja ten absurd.

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Kto z was płaci - płacił - będzie płacił? Lament przegranych w wyborach nie był tak słyszalny od 26 lat. Manipulacje i mistyfikacje PO przeszły do lamusa. Macie tyle kanałów, że chyba tylko ograniczenie w postaci wylanych baterii u pilota i lenistwo wymusza oglądanie tylko jednego kanału. Troska o T...

Kto z was płaci - płacił - będzie płacił? Lament przegranych w wyborach nie był tak słyszalny od 26 lat. Manipulacje i mistyfikacje PO przeszły do lamusa. Macie tyle kanałów, że chyba tylko ograniczenie w postaci wylanych baterii u pilota i lenistwo wymusza oglądanie tylko jednego kanału. Troska o TVp? Chyba sobie jaja robicie, bo wracam do początku swojej wypowiedzi.

0

Zglos komentarz

K
krisuu 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dobrze że to we Wsi warszawa

0

Zglos komentarz

Reklama