Reklama
Source: wgrane.pl

TVN. Innych w tv pokazują a na siebie bata nie ma...

przez pigooolka — 9 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
P
power1853 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Do góry nogami nie dało się nagrać ? Poza tym na tym filmie nawet nie wiadomo kto to jedzie przed nagrywającym ;)

0

Zglos komentarz

C
CzuowiekBanan 😏 Szyderca
9 lat temu

wcale nie widac skody oklejonej naklejkami tvn turbo...

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
9 lat temu

Popytaj jak nie wiesz jak odwracać ekran ,

0

Zglos komentarz

Reklama