Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
Timotheuspl 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ty wiesz że ten Gall Anonim to jest po prostu jak ktoś nie ma konta i moderator zatwierdza post?

0

Zglos komentarz

B
blacha_mc 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Nie wiem, widocznie jestem za stary. ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

pewnych rzeczy nie da sie nauczyc, kup tableta

0

Zglos komentarz

D
dombras 😏 Szyderca
9 lat temu

tłuk i tyle...

0

Zglos komentarz

C
chlebzsmalcem 😏 Szyderca
9 lat temu

lebek ma 13 lat wiec czasem sie zapomina

0

Zglos komentarz

Reklama