Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
adam568 🌾 Wieśniak
9 lat temu

a czego oczekiwali!? pięknych ścieżek wylanych asfaltem!? o jesus trzymajcie mnie....

0

Zglos komentarz

L
logan21 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Małą wskazówka dla matoła, dużo ludzi..., czyli? już wiesz?

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A ja byłem w Karpaczu 2 tygodnie temu i było pięknie, pogoda dobra na wędrówki, nie za zimno, nie za gorąco, ludzi tyle że nie było tłoku, nie zawsze tam gdzie najwyżej i najpopularniej jest najlepiej.

0

Zglos komentarz

R
rafirafi76 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Zgadzam się,Karkonosze to jest to !!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Jak sie pchasz na najbardziej zapieprzony ludzmi szczyt Giewont gdzie włazi każdy czy to w szpilkach, klapkach czy sandałkach to co się dziwisz? Tam zawsze tak jest. Idz sobie w boczne trasy to na spokojnie można pochodzić a w ogóle na tych wyższych szczytach i mnie obleganych to na luzie sobie poła...

Jak sie pchasz na najbardziej zapieprzony ludzmi szczyt Giewont gdzie włazi każdy czy to w szpilkach, klapkach czy sandałkach to co się dziwisz? Tam zawsze tak jest. Idz sobie w boczne trasy to na spokojnie można pochodzić a w ogóle na tych wyższych szczytach i mnie obleganych to na luzie sobie połazisz.

0

Zglos komentarz

K
krisiun1 😏 Szyderca
9 lat temu

A tam na szczycie przypadkiem nie ma Lidla?

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
9 lat temu

To sie nazywa turystyka indywidualna,bo w biurach podrozy tlok

0

Zglos komentarz

Reklama