Reklama
Reklama

Komentarze

3
D
daruz 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Nic nowego... Za granicą takie promo jest już we wrześniu.

0

Zglos komentarz

T
Timo72006 😏 Szyderca
9 lat temu

panie wstawiajacy tak juz jest od dawna, ciekawe co bys pisal gdyby wystawialy sklepy to na dwa 2 przed swietami... pewnie bys darl ryja ze kolejki jak za komuny .... polakowi wiecznie zle!!

0

Zglos komentarz

T
Timo72006 😏 Szyderca
9 lat temu

panie wstawiajacy tak juz jest od dawna, ciekawe co bys pisal gdyby wystawialy sklepy to na 2 tygodnie przed swietami... pewnie bys darl ryja ze kolejki jak za komuny .... polakowi wiecznie zle!! a jak nie polecasz to kupuj w biedrze produkty czekolado podobne!

0

Zglos komentarz

Reklama