Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
bigszu99 🎖️ Snajper
9 lat temu

Podobno tylko w zacofanej Polsce są tacy durnie,a tu masz - w lewackiej Szwecji takie dziadostwo. Ciekawe co na to nowocześni z Klubu Smoleńskiego?

0

Zglos komentarz

W
witektorun 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Pipa nie piłkarz. Zero przywiązania do barw klubowych. Oddał koszulkę jak c.pa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

A na Polaków będą mówić że bandyci!!! Je...ć ŁUNIĘ !!!

0

Zglos komentarz

L
langeman 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jaki bohater ten piłkarz jak go rozbierali to rączki do góry ob****y był jak ochrona podbiegła a kibole się cofali to skakał jak kogut.Cienki bolek...

0

Zglos komentarz

Reklama