Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Oj znów ta impreza odbija się czkawką Polsce. Nikt się dobrze nie bawił, po za tym dach przeciekał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polityka rozdawnictwa "swoim" w pełnej krasie, a niby mieli tak ukrócić "kolesiostwo"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chcieliście zmianę? Jest zmiana. Kiedyś tylko czerwona stonka nas doiła, Teraz jeszcze czarna stonka się dołączyła.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościołowi żal płacić za gości to porpsoili rząd a dokładniej NAS - zwykłych ludzi podatników. Mafia w pełnej okazałości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To było do przewidzenia.Podobnie jak sprawa naprawy rozyebanego największego parku europy w Krakostanie gdzie jełopy się zgodziły udostępnić na ten spęd.Czarni mieli zapłacić za wyrównanie i obsianie tereny zdemolowanego na maxa ciężarówkami od sprzętu.Nie zapłacili,zapłaciliśmy my z podatków.Najwię...
To było do przewidzenia.Podobnie jak sprawa naprawy rozyebanego największego parku europy w Krakostanie gdzie jełopy się zgodziły udostępnić na ten spęd.Czarni mieli zapłacić za wyrównanie i obsianie tereny zdemolowanego na maxa ciężarówkami od sprzętu.Nie zapłacili,zapłaciliśmy my z podatków.Najwięksi de**le śwaita płacili kase by zostać wolontariuszem!!To już jest dno głupoty.Kler przykasował z podatków ponad 300 000 000.do tego taca,wolonariusze itd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane