Reklama
Reklama

Komentarze

12
G
galata 😏 Szyderca
9 lat temu

Na takim to warto po kilogramie jabłek usiąść. Marzenie.

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
9 lat temu

A to nie u Kijowskiego w domu? Stać go na takie fanaberie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

też mam taki kibel

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
9 lat temu

Do czyszczenia.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
9 lat temu

Nie nurkuj w ten kibel bo sobie resztę włosów poniszczysz .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Ja mam lepszy podgrzewany ze złota i platyny.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
9 lat temu

Tylko nie trzymaj tam swojego czerepa .

0

Zglos komentarz

L
landcaster 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jak ktos ma gruba d**e to bedzie mu zimno od tej ceramiki po podłokietnikami. Poza tym oparcie pelni funkcje klapy wiec duze piwo dla odważnego co będzie sie chcial na tym opierać. Przypominam że wode w kiblu zawsze spuszczamy z zamknięta klapa

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

a ku ku ku rwa to szechtera? Myślisz ,że go wreszcie posadzą.

0

Zglos komentarz

P
9 lat temu

Taki tron to dla tuska w PE hahah

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Typowy Tuskos**cz.Z katapultą.

0

Zglos komentarz

A
address666 🌾 Wieśniak
9 lat temu

No ale ku*wa, nie mogli zamontować centralnie względem wzoru na ścianie >:(

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
9 lat temu

W Białołęce to Tuskowi się przyda.

0

Zglos komentarz

F
flathamster 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Tekstury się źle wczytały...

0

Zglos komentarz

P
punkpropaganda 🏹 Łowca
9 lat temu

Nie zesraj się. Zrobie zakład ze masz kibel na dworze z desek budowany, i ten zakład wygram.

0

Zglos komentarz

Reklama