Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Piszesz o PO? Bo oni wiedzieli, że państwo polskie to chu, du, i kamieni kupa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A właśnie... Nowe seicento kupione? Czy tylko to były puste obietnice jak zawsze z resztą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kasa przelane na inne konto :D Coś czuje, że potem będzie kolejne i kolejne aż sprawa nie będzie tak medialna (w sumie już rzadko się o tym mówi) i przypadkowo kasa zaginie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taki jaki z dooooopy masz te informacje . Wszystko jest legalnie poczytaj w necie a nie wprowadzaj zamieszania wzorem pisowskiej szczujni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale o co Ci chodzi? Przecież ta kasa rzeczywiście została przelana na inne konto, jak to tłumaczy "do czasu zakończenia postępowania przez prokuraturę" . A to drugie to tylko moje zdanie co podkreśliłem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak na konto gdzie sa zabezpieczone i czekają na decyzje. Niesugeruj ze pieniądze zostały ukradzione czy tez sprzeniewierzone
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
widzę ze tu najlepiej poinformowani więc mam pytanie ..dane z czarnych skrzynek juz odczytane? Czy są jakies "problemy"?:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rozpi*rdala mnie jak minusujecie pytania i nikt nie jest w stanie normalnie odpowiedzieć:) ..aż taka niemoc was ogarnia?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziady i jeszcze raz dziady, będzie fajnie ich rozliczać i zamykać w więzieniach za to co robią :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziady i jeszcze raz dziady, będzie fajnie ich rozliczać i zamykać w więzieniach za to co robią :-) ...i wtedy kowala27 się obudził...:))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak pindel zażyłem te twoje silne psychotropy i mnie z nóg zwaliło :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane