Podobne posty
Komentarze
16No nie tylko w kosciele,, jeden z najwiekszych pe****li, jest członkiem partii zielonych i zasiada w parlamencie europejskim , ze jest czynnym pe****lem wiadomo od lat 70 ..i do tego głosi by pe****lie zalegalizowac , nastepny lewicowy działacz w polsce tez głosi postulat legalizacji pe****li, lewac...
No nie tylko w kosciele,, jeden z najwiekszych pe****li, jest członkiem partii zielonych i zasiada w parlamencie europejskim , ze jest czynnym pe****lem wiadomo od lat 70 ..i do tego głosi by pe****lie zalegalizowac , nastepny lewicowy działacz w polsce tez głosi postulat legalizacji pe****li, lewacki rzad Szwecji zalegalizował pe****lie ( wystarczy określić sie jako wyznawca lalami) tak wiec najlepszym miejscem dla pe****li jest jednak lewicowa organizacja partia...tam mozesz gwałcić dzieci zgodnie z prawem niby świeckim ..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościołowi katolickiemu nie przeszkadza prawo, udzielają sobie dyspensy na takie "inne czynności seksualne". Poza tym gajcy, jako człowiek noszący sutannę nie jesteś w tej sprawie obiektywny. Co zresztą widać :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty jako lewicowiec.tolerujacy pe****lie w swoim gronie. Walczacy o legalizacje pe****li.zwiazkow kazirodczych tez nie powinienes sie wypowiadać:) ty jako homoseksualista masz ponoc wieksze predyspozycje do bycia pe****lem tak mowia statystyki niestety..tak wiec sądzę ze ty i ci różni tu próbujecie...
Ty jako lewicowiec.tolerujacy pe****lie w swoim gronie. Walczacy o legalizacje pe****li.zwiazkow kazirodczych tez nie powinienes sie wypowiadać:) ty jako homoseksualista masz ponoc wieksze predyspozycje do bycia pe****lem tak mowia statystyki niestety..tak wiec sądzę ze ty i ci różni tu próbujecie odwrocic uwage od siebie.bo walczysz z instytucja ktora jako jedyna wypowiada się przeciw pe****li
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
lewicowy dziennik „Libération” promował jeszcze w 1977 roku „narodziny Frontu Wyzwolenia Pe****lów” (FLIP), publikując materiały zachęcające do refleksji nad depenalizacją pe****lii. W tym samym roku ten sam dziennik opublikował pe****lski coming out pisarza G...
lewicowy dziennik „Libération” promował jeszcze w 1977 roku „narodziny Frontu Wyzwolenia Pe****lów” (FLIP), publikując materiały zachęcające do refleksji nad depenalizacją pe****lii. W tym samym roku ten sam dziennik opublikował pe****lski coming out pisarza Gwidona Hocquenghema, kolejnego bojownika 68’, wcześniej współzałożyciela Homoseksualnego Frontu Akcji Rewolucyjnej. Pisarz w wywiadzie proponował odbieranie pociech matkom, które „wyobrażają sobie, że mają wyłączne prawo do swoich dzieci „...(więcej)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szwedzi godzą się na małżeństwa "uchodźców" z dziećmi!”...”Niektóre władze lokalne w Szwecji zezwoliły nieletnim "uchodźcom" mieszkać ze swoimi pełnoletnimi partnerami, mimo że szwedzkie prawo zakazuje małżeństw z dziećmi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powiedział gościu z twarzą pakinstanskiego hodowcy bydła :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już w latach 60. w Holandii istniały legalne stowarzyszenia na rzecz legalizacji pe****lii. W latach 70. i 80. nastąpiła w mediach ofensywa mediów na rzecz jej legalizacji. Pe****le współpracowali wówczas blisko z politycznymi ekspozyturami pederastów. Lewicowi intelektualiści na forum najważniejszy...
Już w latach 60. w Holandii istniały legalne stowarzyszenia na rzecz legalizacji pe****lii. W latach 70. i 80. nastąpiła w mediach ofensywa mediów na rzecz jej legalizacji. Pe****le współpracowali wówczas blisko z politycznymi ekspozyturami pederastów. Lewicowi intelektualiści na forum najważniejszych gazet domagali się legalizacji pe****lii i potępiali krytyków seksu z dzieć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wśród nich był znany w Polsce z wspólnego debatowania z Adamem Michnikiem Daniel Cohn-Bendit. Cohn-Bendit w swej autobiografii przyznawał się do seksu z dziećmi. W wywiadzie telewizyjnym w 1982 roku Cohn-Bendit opisywał dalsze szczegóły, podkreślając, że „seksualność dziecka jest czymś wsp...
Wśród nich był znany w Polsce z wspólnego debatowania z Adamem Michnikiem Daniel Cohn-Bendit. Cohn-Bendit w swej autobiografii przyznawał się do seksu z dziećmi. W wywiadzie telewizyjnym w 1982 roku Cohn-Bendit opisywał dalsze szczegóły, podkreślając, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak wiec jak pokazuje internet ,pe****lia jest wszedzie ...ale tylko lewackoliberalne lobby stara sie o jej legalizacjim..co niestety wskazuje ze najwieksze zagrożenie dla dzieci jest ze strony..lewicy...tam jest mekka wszelkiego rodzaju zboczeń ..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nomen, zamiast bać się (słusznie) pierdla zmień może swoje chore upodobania?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kurcze, ale żeś mi przygadał(a) :) Toleruj pe****lię wśród księży, może kiedyś spotka to kogoś z twojej rodziny, ich apetyt na tego typu czynności i na władzę rośnie w miarę jedzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzisz nomen.bardziej od ksiezy boje sie takich jak ty..bo ksiedza spokojnie mozna napietnowac.powiedziec...ty i inni homoseksualisci ukrywacie sie pod cenzura poprawnosci politycznej ..i mowy nienawisci..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Limo"fajny kabaret.Szkoda że już go nie ma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
By zakończyć temat to homoseksualisci sa w każdej grupie ale tez kazda grupa mowi ze to jest dewiacja tylko lewactwo broni tej normalności...to samo jest z pe****lia ..z komsomolskie pozdrowieniem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Twoi arcybiskupi mówią że "nic nie powstrzyma człowieka targanego namiętnościami" i "kościół ma poważniejsze problemy niż pe****lia" a nie nazwają tego dewiacją jak mówisz :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo pe****lia nie jest problemem kościoła..kościół jako instytucja walczy i potępia pe****lie...tylko lewica ja chce uznac za cos normalnego..sa dwa swiatopoglady uznajace pe****lie..islam i wy..i dla tego tylko lewica zaprasza islamistow dla tego tylko lewica rozpatruje wprowadzenie prawa szariatu.....
Bo pe****lia nie jest problemem kościoła..kościół jako instytucja walczy i potępia pe****lie...tylko lewica ja chce uznac za cos normalnego..sa dwa swiatopoglady uznajace pe****lie..islam i wy..i dla tego tylko lewica zaprasza islamistow dla tego tylko lewica rozpatruje wprowadzenie prawa szariatu..bo chcecie gwalcic dzieci w zgodzie z prawem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Homoseksualiści-pe****le gwałcili młodych piłkarzy, ale w ten weekend poprawnie polityczni działacze urządzili akcję przeciwko… homofobii! Poprawność polityczna w Wielkiej Brytanii przybiera monstrualne kształty. W ten weekend na jaw wyszedł gigantyczny skandal homo-pe****lski na Wyspac...
Homoseksualiści-pe****le gwałcili młodych piłkarzy, ale w ten weekend poprawnie polityczni działacze urządzili akcję przeciwko… homofobii! Poprawność polityczna w Wielkiej Brytanii przybiera monstrualne kształty. W ten weekend na jaw wyszedł gigantyczny skandal homo-pe****lski na Wyspach. Okazało się, że trenerzy pomniejszych klubów molestowali i wykorzystywali seksualnie zawodników takich klubów jak Manchester City, Newcastle United i Stoke.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Minus??? Przeciez to jest fakt z prasy..i to jest wasza lewacka tolerancja..gwałcący homoseksualista ukrywajacy sie pod plaszczykiem homofobii jest dobry. gwałcący ksiądz jest zly ...lewacka psia moralnosc..dla tego wy jestescie lewacy zagrożeniem dla dzieci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gwałcący ksiądz jest zły ty popaprany kiecoku i sam jesteś zagrożeniem dla dzieci bo piana ci leci z pyska jak ktoś ujawnia wasze zboczenia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W wiezieniach siedzi wielu porządnych ludzi. Bo siedzieć w Polsce można też za posiadanie marihuany albo broni palnej którą kupiłeś na do obrony własnej a nawet za obrażę uczuć religijnych. Lub za pobicie/zabicie jakiegoś chwasta np pe****la który ci zgwałcił córkę. Albo nawet za przekroczenie grani...
W wiezieniach siedzi wielu porządnych ludzi. Bo siedzieć w Polsce można też za posiadanie marihuany albo broni palnej którą kupiłeś na do obrony własnej a nawet za obrażę uczuć religijnych. Lub za pobicie/zabicie jakiegoś chwasta np pe****la który ci zgwałcił córkę. Albo nawet za przekroczenie granic obrony własnej. Np. wtedy gdy ktoś do ciebie wyskoczył z nożem dziabnął kilka razy ale w szarpaninie wyrwałeś mu go i jego dziabnąłeś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla czego na forum parlamentu europejskiego jest rozważane przyjęcie prawa szariatu??? Ano dla tego ze ono dopuszcza pe****lie..dzieki temu lewactwo bedzie moglo gwalcic dzieci zgodnie z prawem..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie .panowie.zoofile.homo.trans.i ci inni ..prośba..nie minusujcie faktów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W ZK osadzeni pe****le odsiadują wyroki w izolatkach i mają się dobrze. Reasumując autor nie pajacuj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewaki przeciwko pe****lii ? Pierwsze słyszę :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przeżyje i tu i tu!!trynkiewiczowi przez 25 lat włos z głowy w pierdlu nie spadł!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane