Reklama
Reklama

Komentarze

12
V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Fany kamień aby się na niego odlać.

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
9 lat temu

Niepotrzebnie ograniczasz się tylko do sikania - tyle lewackiego goovna zostawiasz na wiosce, że jak dla odmiany trochę zostawisz na kamieniu, to raczej nie zrobi ci już różnicy... :-o

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

a trafisz dziewczynko?

0

Zglos komentarz

S
strachol90 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Boli ze Prezydenta mamy którego Naród polski kocha wbrew ujadaniu mediów.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
9 lat temu

Z niego taki Prezydent jak z krowiego gó**a sernik .

0

Zglos komentarz

A
aras2407 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wałęsa-Kwaśniewski-Komorowski czyli Donos-Polmos-Bigos byli lepsi?

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Night, serniczki, które jadasz muszą być zajebiste w smaku.

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
9 lat temu

strachol nie pisz komentarzy po pijaku.

0

Zglos komentarz

S
support300 😏 Szyderca
9 lat temu

Jedno zdanie a tyle kłamstw typowe dla PISiorów zatem poprawiamy: Boli że Notariusza mamy którego PISowskie socjalistyczne lewaki kochają wbrew ujadaniu niezależnych od rządu mediów.

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
9 lat temu

O rzadach pisu mozna mowic wiele, sa nieiele lepsi niz poprzednia banda, ale nalezy pamjetac o jednym - za PO juz bysmy mieli kilkanascie tysciecy muslimow na swojej ziemii. PiS poki co elegancko sie w tej kwestii zachowuje - zadnego sci**a na polskiej ziemii

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Tam tfuj stary klękał obciągać czerwonym de**lom śląski id**to.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

AUTOR niedlugo z rozrzewnieniem bedzie naklejal karteczki wspominkowe:TU KIEDYS SPRZEDAWANO GW.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

W Japonii postawią tabliczkę"Tu wchodzono na krzesło"

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
9 lat temu

Czas zeby Wasz "prezydent" wstal z kolan... Wszyscy sie smieja!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Jak dostaniesz kopa w doopę od swoich gości z Bliskiego Wschodu to ty padniesz na kolana i nie sądzę,żebyś się podniósł.

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

najszczan dywanik kupiłeś?

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
9 lat temu

Oho! Elektorat z Podkarpacia się odezwał.

0

Zglos komentarz

K
konrado87 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Przeszkadza to komuś ze klęka?Bez kitu ?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
9 lat temu

Podobno to czlowiek reprezentujacy caly Polski narod, nie tylko Rydzyka...Co innego obiecywal przed wyborami! Po wyborach, tylko "kukielka"!

0

Zglos komentarz

K
konrado87 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wiara to chyba prywatna sprawa.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
9 lat temu

Prezydent nie jest prywatna osoba...

0

Zglos komentarz

K
konrado87 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ale wiara to prywatna sprawa,naucz się durniu myśleć samodzielnie.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
9 lat temu

Duda wiary nie traktuje jak prywatnej sprawy. Tu jest właśnie problem.

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
9 lat temu

Jarek ma taki na Nowogrodzkiej, na korytarzu przed drzwiami do gabinetu.

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Lepiej niż tablica tutaj kradł Komorowski

0

Zglos komentarz

C
cartman82 🌾 Wieśniak
9 lat temu

I bardzo dobrze. W końcu mamy prezydenta który pokazuje należny szacunek Polsce. Uważam, że to piękny gest (mam nadzieję, że nie tylko gest). Wystarczy poznać historię naszej Polski by zrozumieć czemu klęka nasz prezydent. Najlepszego Andrzejku, jesteś najlepszy. Oby tak dalej. A niemieckim ku**om...

I bardzo dobrze. W końcu mamy prezydenta który pokazuje należny szacunek Polsce. Uważam, że to piękny gest (mam nadzieję, że nie tylko gest). Wystarczy poznać historię naszej Polski by zrozumieć czemu klęka nasz prezydent. Najlepszego Andrzejku, jesteś najlepszy. Oby tak dalej. A niemieckim ku**om i ruskim ku**om nie daj Polski ruszyć. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

J
Jokers746 🌾 Wieśniak
9 lat temu

No chyba inny napis by musiał być. "W tym miejscu jeszcze nie klękał A.Duda". A najlepsze w tym wszystkim jest to, że by zobaczyć rząd nie trzeba jechać do Warszawy. Odwiedź Toruń może trafisz na audiencje u Rydzyka kogoś z rządu :)

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dla ciebie PAN PREZYDENT sprzedajny szmac***iażu. Wyszło że ty i tobie podobni szmac***aże tutaj wstawiający takie g*wno pracujecie dla firmy której płaci (tfu) nowoczesna parę złotych dostajesz za to by s**ć na POLSKĘ każdego dnia wstawiając takie wstawki. Wszystko wyszło jak musieli pokazać na c...

Dla ciebie PAN PREZYDENT sprzedajny szmac***iażu. Wyszło że ty i tobie podobni szmac***aże tutaj wstawiający takie g*wno pracujecie dla firmy której płaci (tfu) nowoczesna parę złotych dostajesz za to by s**ć na POLSKĘ każdego dnia wstawiając takie wstawki. Wszystko wyszło jak musieli pokazać na co wydają dotacje dla partii.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
9 lat temu

Hahaaaaa ubawiłeś mnie tym tekstem

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
9 lat temu

ten kwik resortowych POmiotów to muyzyka dla moich uzu

0

Zglos komentarz

Reklama