Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6MAXI podajesz stawki z "twojej" bawarii/twoje erbach/przepisane w dodatku z koszernej GW.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mocarnie czosnkowe wstaweczki ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bodan czemu taki tłuk jesteś?tyle razy ci pisałem,że Monachium leży w Bawarii a ty mi udowadniasz,że nie!panowie z wiochy gdzie leży Monachium bo ja faktycznie chyba uwierzę ,że w Hesji...napiszcie to bodanowi...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nadal lepiej jemu jak SBkom i POwskim trollom z wiocha :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nadal plebs ma wątpliwości że chodziło o dobrą zmianę a nie o zmianę ś**ń przy korycie? Na jeszcze bardziej nienażarte.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Agent Tomek to taka sama ci**a jak bodan ,Doktor_Arboria gajcy, gusajew itp.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
merytorycznie :) *ulubione słowo POpaprańców którym niemieccy spece od kreowania wizerunku kazali rzucać na lewo i prawo... na szkolenia dla trolli jak widzimy zabrakło nieco
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja myślałem, że cioty pod tęczowym sztandarem na marszu wolności były.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Night...jak zwykle zaskakujesz nas swoja mądrością i poziomem myślowym ..twoja moc argumentów jest powalająca ...jestes tak samo mocny intelektualnie jak Marks,Jurek Andrzej i to coś .kowala..nie potrafie sie dostac na wasz poziom intelektu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie bym go bronił ale maxicoveri- jesteś id**tą czy udajesz? Poszedł na emeryturę w wieku 34 lat. Niech dożyje do 80 lat to miesięcznie bedzie miał 3600 zł emerytury . Manipulacja tekstem poziom master
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sędzina ktora wydała dobry wyrok ..dostała 9 tys zł emerytury a nie ma jeszcze 40 lat ....:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane