Reklama
Reklama

Komentarze

11
C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
8 lat temu

Takie śm***i powinny być odstrzeliwane zaraz na miejscu !!!

0

Zglos komentarz

Z
ziarko1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

młode wilki 3

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A niby dlaczego myslisz ze to nie brudas niemiec ? Nie ma info kto to, wiec wiadomo ze niemiaszek

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Jest napisane że Krzysztof z Polski. Z tym żeby napisać jakiej narodowości jest biały, a zwłaszcza ze wschodniej Europy, bandyta tamtejsze "wolne media" nie mają najmniejszego problemu. Gdyby był beżowy nie uświadczyłbyś najmniejszej sugestii która mogłaby cię na to naprowadzić. No ale tam...

Jest napisane że Krzysztof z Polski. Z tym żeby napisać jakiej narodowości jest biały, a zwłaszcza ze wschodniej Europy, bandyta tamtejsze "wolne media" nie mają najmniejszego problemu. Gdyby był beżowy nie uświadczyłbyś najmniejszej sugestii która mogłaby cię na to naprowadzić. No ale tam jest demokracja i wolność słowa.

0

Zglos komentarz

K
kris072 🏹 Łowca
8 lat temu

mam nadzieję że podłożył łeb pod tylne koło

0

Zglos komentarz

K
knightfire1986 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A on jeździć potrafi he he

0

Zglos komentarz

P
payperday 💩 JP 100%
8 lat temu

polaczek to pierwszy do alkoholu i złodziejstwa, a ostatni do roboty...ciekawe, kiedy zachód straci cierpliwość i znowu zamknie granice....

0

Zglos komentarz

P
pieroon77 🌾 Wieśniak
8 lat temu

hmm... kiedy Polska straci cierpliwość i zamknie granice na zachód... o tak to powinno brzmieć, biorąc obecną sytuację polityczną na tz. "zachodzie" :)

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
8 lat temu

Bo jeździć to trzeba umieć

0

Zglos komentarz

V
Valdi75014 🌾 Wieśniak
8 lat temu

240 km/h nie wybacza

0

Zglos komentarz

M
michal8701 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Oby to od pasa w dół sparalizowalo. Jeans zlodzieje

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
8 lat temu

Tego polskiego śm***ia mogli zastrzelić jak psa :-) :-) :-)

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Niemcy scigaja wykletego patoltriote, chwala bohaterom;)

0

Zglos komentarz

Reklama