Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie upieram się..mogło tak być..ale póki co ani w jedną ani w drugą stronę nie jest to potwierdzone.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak Duda ma głowę na karku to właśnie zapewnia sobie druga kadencję. Wygląda na strażnika konstytucji, czym zyskuje sobie przychylność wyborców PO, jednocześnie nie tracąc w oczach wyborców Pisu. Nawet jak pis przegra wybory, Duda wygra druga kadencję. Nikt do niego nie będzie miał pretensji i chłop...
Jak Duda ma głowę na karku to właśnie zapewnia sobie druga kadencję. Wygląda na strażnika konstytucji, czym zyskuje sobie przychylność wyborców PO, jednocześnie nie tracąc w oczach wyborców Pisu. Nawet jak pis przegra wybory, Duda wygra druga kadencję. Nikt do niego nie będzie miał pretensji i chłop jest czysty. Żeby tylko skumał swoją szansą zostania "prezydentem wszystkich Polaków"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane