Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
Saska_Klempa 🏹 Łowca
8 lat temu

To są programy skierowane do ciemnego pisowskiego luda ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

A czy może być PISowski a zarazem nie ciemny?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Odzywa się yntelygencja z Bzipipiołkowia,która skończyła magisterium w POwiatowej pipidówie,uPOważniające was do pracy na kasie fiskalnej w biedrze.Widzę własnie jak następuje wasz smutny proces degradacji.Zabrakło argumentów brukselskie ,doniowe g**jki i POstsowieckie POpłuczyny.

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
8 lat temu

Ileż liter "PO", jaka głęboka symbolika walki z systemem, choć...zaraz...przecież oni nie rządzą już od blisko 2 lat. Czyżby zatem syndrom "zdradzieckich mord"?

0

Zglos komentarz

K
kurnachatawiocha 😏 Szyderca
8 lat temu

na kasie w biedrze albo w radzie nadzorczej jakiejś spółki, jest jeden warunek - trzeba należeć do pisu, a w dodatkowych wymaganiach to umieć włazić w tyłek, najlepiej w kilka tyłków na raz.

0

Zglos komentarz

K
kumanek666 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Klempo lepiej oglądaj animal planet, może w końcu znajdziesz życiowego partnera.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Ładnie tak wrzucać swoje wstawki na główną ? :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

w TVNie pierdoooolą samochwalczo i jest OK - no bo przecież to prywatna telewizja. A w prywatnej telewizji braci Karnowskich już nie mogą robić tego co mogą inni? Czy wy jesteście normalni, że tak spytam?

0

Zglos komentarz

G
greek10 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Słyszeliście że prywatny koszerny TEFAŁEN powstał za pieniądze wszystkich Polaków... poczytajcie w necie ;)

0

Zglos komentarz

Reklama