Reklama
Reklama

Komentarze

6
E
erni08 🌾 Wieśniak
8 lat temu

kiedy ten cyrk się odbył???

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
8 lat temu

Tydzień temu :-o

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A lewactwo dalej swoje"refugees welcome".

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

to na pewno nie biedni emigranci z afrykowa, tylko emigranci zarobkowi z Polski

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

A prawaczki-cebulaczki-polaczki znow zbranzlowani spuszczaja sie w necie...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Się lewaczek z wioski odezwał :)

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

Juz zdążyłeś nowe konto założyć?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Piotrusiu zmysł walesy sie w tobie obudził ? :)

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
8 lat temu

To raczej pe**łki lewaczki pos**czki się spuszczają na widok takiego kulturowego ubogacania , ale co ja tam wiem .

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

No widzimy co robisz, ale ty raczej lewaczek-cebulaczek-kacap

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

I to jest właśnie stały system PO-wskich trolli jak zaczyna brakować argumentów.

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
8 lat temu

Zdanie pe**łjota nikogo nie obchodzi bo to ci**a.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
8 lat temu

W Polsce na miesięcznicach jeszcze lepiej się bawią ;)

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

Zwłaszcza ten bez zadnego trybu :)

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
8 lat temu

NA anty-miesięcznicach też, kr***ni kontra kr***ni.

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

Twój mózg nie ma żadnego trybu.

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

Poljot, to twój idol do tego się przyznał hahaha to standard wśród pisiatych i ich płatnych trolli jak ty.

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

No co? Prawdzwia postępowa, otwarta Europa, a nie faszystwski zaścianek jak u nas :)

0

Zglos komentarz

K
krzychu2301 😏 Szyderca
8 lat temu

jeszcze chwila, a poleje się krew ciapatych i czarnuchów po europejskich trotuarach. w hiszpanii już się zaczęło.

0

Zglos komentarz

Reklama