Reklama
Reklama

Komentarze

25
B
blmusik 🌾 Wieśniak
8 lat temu

No prawie same kobiety i dzieci...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

„W związku z publikacją komentarza mojego autorstwa pod zamieszczonym materiałem (zdjęciem, filmem) , chciałbym oświadczyć, iż komentarz ten nie miał na celu obrazy czyichkolwiek uczuć, w szczególności religijnych, rasowych czy narodowościowych. Wyrażam ubolewanie, jeżeli ktokolwiek pocz...

„W związku z publikacją komentarza mojego autorstwa pod zamieszczonym materiałem (zdjęciem, filmem) , chciałbym oświadczyć, iż komentarz ten nie miał na celu obrazy czyichkolwiek uczuć, w szczególności religijnych, rasowych czy narodowościowych. Wyrażam ubolewanie, jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony jego treścią. Komentarz należy traktować wyłącznie jako emocjonalną reakcję na treści zawarte w materiale.” jk 112

0

Zglos komentarz

J
jark0 🌾 Wieśniak
8 lat temu

O, widzę pełna kultura, kobiety puścili przodem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

qrwa co za dzikusy! Europo bądź w opicece

0

Zglos komentarz

Z
ziarko1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

lekarze i inżynierowie w drodze do pracy

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
8 lat temu

Nie zrozumcie mnie źle... Jestem szanującym się rasistą i gardzę wszelkimi podludźmi, ale akurat patrząc na ten film, niech któryś z was łaskawie wskaże mi choć jedną różnicę między tym, a transmisją z promo w Lidlu jak cebulaki lecą po buty albo ubrania.

0

Zglos komentarz

F
fumacz 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Brawo!!! Strzal w dziesiatke. Polskie cebule zaorane..

0

Zglos komentarz

K
Knuddelkugel 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Malpy w Autobusie....

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
8 lat temu

czarna dzicz

0

Zglos komentarz

R
robsonic 🏆 Master
8 lat temu

Podkład muzyczny z "The walking dead" idealny do tego filmu.

0

Zglos komentarz

B
bialekt 🌾 Wieśniak
8 lat temu

W Afryce jeden autobus w tygodniu, a życie to ciągła walka...

0

Zglos komentarz

K
kurnachatawiocha 😏 Szyderca
8 lat temu

Prawie, jak polskie "damy" na promocji w rossmanie.

0

Zglos komentarz

K
kejdzi 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Wyglądają jak studenci podczas otwarcia drzwi do sali w której ma być egzamin.

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
8 lat temu

no to tylko w kontener i odesłać do Afryki

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Jak jeden z drugim pomieszkał w dzikiej Afryce. Jakby tak miał jeden autobus na dzień... Skąd te biedne murzyny mają wiedzieć, że drzwi w autobusie otwiera kierowca?

0

Zglos komentarz

C
cinek890 🌾 Wieśniak
8 lat temu

pewnie wszyscy spieszą się do roboty :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Na polskich przystankach nie lepiej...

0

Zglos komentarz

D
dejveet 😏 Szyderca
8 lat temu

Kolejny obrońca uchodźców, który nie może pogodzić się z prawdą. Na polskich przystankach tak nie jest. A jeśli jest, to daj choć jeden dowód. Wiele lat jeżdżę zarówno komunikacją miejską jak i międzymiastową - nic takiego, co na tym filmie nigdy nie miało miejsca.

0

Zglos komentarz

S
Shambler 🏹 Łowca
8 lat temu

Prawo dżungli silniejszy wygrywa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

smola sie wlala

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
8 lat temu

Pakują się jak na ponton

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

Lekarze i architekci. Na wagę złota.

0

Zglos komentarz

L
lamparcica 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jeba.a dzicz!Do pracy się spieszą?

0

Zglos komentarz

Z
Zeton84 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Na myśli przyszedł mi pewien cytat i zupełnie nie wiem czemu? Ciemność! Widzę ciemność! Ciemność widzę!

0

Zglos komentarz

N
nerwowy 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ciekawe czy bilety skasowali...

0

Zglos komentarz

P
Paszeko 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie kasują, bo mają pracownicze albo miesięczne. Do roboty jadą.

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Chyba koorwa po zasiłek prędzej.

0

Zglos komentarz

M
mlodypisto 🌾 Wieśniak
8 lat temu

jak inwazja zombie

0

Zglos komentarz

T
toffi8 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Pewnie do biura pracy jadą

0

Zglos komentarz

Reklama