Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy to slowianie. Slowianie to niewolnicy pod wladza Watykanu od tysiaca lat...Dajcie na tace "szeleszczac" na kolanach, dumny narodzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak kobieta chce spokojnie usunąć kompletnie uszkodza ciążę to jest jazgot biskupi na cała polskę. Jak bomby wybuchają pod samochodami że szyby z witryży wypadają to.... cisza... sprawy nie ma
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pe**ly, pe****le i alkoholicy w s**ienkach? Czy zbawcy narodu? Nieudacznicy nie nadajacy sie do niczego innego, dlatego ida do seminarium...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hahaha -pseudogangsterzyna Masa - autorytet kubusia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
idź haratać dzidę swojemu biskupowi, teraz i na zawsze i na wieki wieków, amen
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
C**lu jeden już pisałem tobie wiele razy że jak ty jesteś pedziem i dajesz na prawo a zwłaszcza na lewo to nie znaczy że wszyscy to robią. Jak chcesz to możesz i obciągać biskupowi, większości ludzi to naprawdę nie interesuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ze co ? Przecież napisałem że większości ludzi nie obchodzi co robisz ze swoim klechą. A jak nie możecie się dogadać to idźcie do terapeuty dla pe**łów( jeżeli taki istnieje) a nie od razu jakieś głupie wstawki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sam z sobą dyskutujesz? Czy kółko wzajemnej adoracji pe**łów utrzymujących związki intymne z czarnymi ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie ma tu nic o czarnuchów cos ci się suniu wgłowie pomerdało , oj za duzo myslenia szkodzi tobie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
99% społeczeństwa wie że słowo czarni odnosi się do duchownych w Polsce. Ty niestety należysz do 1% razem z uposledzonymi umysłowo i niedorozwinientymi więc dalsza dyskusja raczej nie ma sensu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane