Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
predi888 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

tamtotamto, a kto powiedział że to jest spoko?

0

Zglos komentarz

A
aras2407 🌾 Wieśniak
8 lat temu

200 tyś to jest ok, a nawet za mało za to co robi, tylko że 60-65% kwoty zebranej jest przeznaczane na sprzęt do szpitali a to trochę więcej niż podana kwota

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
8 lat temu

Osobiście myślę, że wersja bez Daddy Yankee jest beznadziejna. Aranżowanie jest takie, że nie da się tego śpiewać live.

0

Zglos komentarz

D
Dominick 🌾 Wieśniak
8 lat temu

wiencyj na owsika wiencyj !!!!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
8 lat temu

A 200.000.- rocznie dla Kaczynskiego i miliony dla Rydzyka?

0

Zglos komentarz

Reklama