Reklama
Source: wgrane.pl

Kiedy id***a spotyka na swej drodze szeryfa

przez lowell — 8 lat temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
P
pomor2602 😏 Szyderca
8 lat temu

Id**tą to jest ten który blokuje lewy pas.

0

Zglos komentarz

H
hedonistka 🌾 Wieśniak
8 lat temu

nie tylko id***a jest ten kto blokuje lewy pas , id***a jest rowniez kierowca camaro ktory nie wiedzial ze na trawie go zarzuci.

0

Zglos komentarz

P
Polo400 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Moim zdaniem twn z camaro dal dup.. bo przeciez codzien zdarzaja sie tacy kieriwcy co blokuja pas. a on poprostu mogl poczekac. no coz

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
8 lat temu

Jeden sensowny komentarz, jak widzimy takiego kierowcę przed sobą to robimy sobie dystans, albo zjeżdżamy na prawy słuchamy radia i nie dajemy mu satysfakcji. Oczywiście Janusze i sebixy tego nie ogarniają. Eskalacja konfliktu drogowego nie ma sensu, można tylko na tym stracić wart dużo kasy samoc...

Jeden sensowny komentarz, jak widzimy takiego kierowcę przed sobą to robimy sobie dystans, albo zjeżdżamy na prawy słuchamy radia i nie dajemy mu satysfakcji. Oczywiście Janusze i sebixy tego nie ogarniają. Eskalacja konfliktu drogowego nie ma sensu, można tylko na tym stracić wart dużo kasy samochód.

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

Jak w takim razie walczyć z szeryfami? Pobłażliwość nie spowoduje że przestaną, a wręcz przeciwnie.

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
2 lata temu

ale poczekać na co? nie widziałeś, że gość celowo zwalniał?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

zdecydowany winowajca to baran z pickupa powinni do nich strZelać

0

Zglos komentarz

G
gibbon 😏 Szyderca
8 lat temu

o głupote ludzką użyłbyś broni masz chęć postzelac do ludzi ? to może się zgłoś do psychologa albo psychiatry . wiem że scyzoryk się otwiera w kieszeni ale jak masz takie zaczątki to lepiej się zgłoś

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
8 lat temu

Nie widzę żadnego szeryfa - widzę dwóch id****w.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

dlatego w Polsce nie ma broni Pan z pickupa nie wrócił by dzisiaj do domu

0

Zglos komentarz

G
gibbon 😏 Szyderca
8 lat temu

o głupote ludzką użyłbyś broni ? ja ci dam wiatrówkę i idź do sejmu .

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Tira szkoda bo nie był nieczemu winien

0

Zglos komentarz

B
bosman2004 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Zamiast po trawie powinien pójść awaryjnym,zawsze to bezpieczniejsze.

0

Zglos komentarz

Reklama