Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Najlepszy fejsbuk to konfesjonał!

0

Zglos komentarz

J
JourneyPL 🏹 Łowca
8 lat temu

Dokładnie dlatego tam nie zaglądam

0

Zglos komentarz

R
rogro 🏹 Łowca
8 lat temu

ŻAL MI LUDZI, KTÓRZY DOPIERO TERAZ SIĘ SKAPOWALI O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Zdziwieni? Przecież to od początku oczywiste po co ten wynalazek powstał.

0

Zglos komentarz

M
mark336 🏹 Łowca
8 lat temu

Pfff. Odkrywca. Dlatego noe korzystam z mediow spolecznosciowych. Ale kto by tam czytal regulamin

0

Zglos komentarz

B
berger 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Pomysłodawcą była Nasza Klasa.

0

Zglos komentarz

Reklama